Город
Статистика
Предприятий378
Скидок0
Каталог товаров0
 
Скидка от 50% до 100%
действительна с 15 января по 4 февраля 2015 г.
Идея

Знижки - 50% або - 100%!

Акція діє з 15 січня по 4 лютого 2015 року.

*У період дії акції у магазинах ТМ «Фокстрот техніка для дому» надається знижка на покупку із двох акційних товарів в розмірі -50% від ціни акційного товару меншого із двох за ціною. Знижка діє за умови придбання двох товарів, що беруть участь у цій акції, одним чеком (одночасно). Сума знижки може розподілятися на товари у чеку згідно облікової політики продавця. Кількість та перелік акційних товарів обмежено. В акції не беруть участь мобільні телефони, товари ТМ «Apple» та товари, що беруть участь в інших акціях. Акційні товари продаються єдиним рекламним набором (комплектом); обмін товару та розірвання договору купівлі-продажу здійснюється у випадку повернення всього рекламного набору (комплекту). 

*У період дії акції у магазинах ТМ «Фокстрот техніка для дому» надається знижка на покупку із трьох акційних товарів в розмірі 100% від ціни акційного товару меншого із трьох за ціною. Знижка діє за умови придбання трьох товарів, що беруть участь у цій акції, одним чеком (одночасно). Сума знижки може розподілятися на товари у чеку згідно облікової політики продавця. Кількість та перелік акційних товарів обмежено. В акції не беруть участь мобільні телефони, товари ТМ «Apple» та товари, що беруть участь в інших акціях. Акційні товари продаються єдиним рекламним набором (комплектом); обмін товару та розірвання договору купівлі-продажу здійснюється у випадку повернення всього рекламного набору (комплекту). 

Подробности

Про умови та детальний перелік товарів, що беруть участь в акції, дізнавайтеся у продавців-консультантів магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому», на сайті www.foxtrot.com.ua або за телефоном 0-800-500-153 (усі дзвінки у межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні). 

• В акціях беруть участь тільки товари відмічені іконками (акційні товари);

• В одному замовленні може бути як акційний, так і не акційний товар, але акція розраховується тільки для акційного товару;

• В одному замовленні особа може тільки один раз прийняти участь в одній акції. Якщо особа хоче декілька разів прийняти участь в акції їй необхідно кожен раз здійснювати окреме замовлення.

• Знижка розраховується автоматично в рамках правил акції з метою найбільшої вигоди для споживача.

• На товари в замовленні, що беруть участь в акціях, знижка по карті «Фокс Клуб» не надається. Для товарів в замовленні, які не беруть участь в акціях, знижка по карті «Фокс Клуб» надається.

• В рамках акцій не можна придбати однакові по ціні акційні товари. Другий товар повинен бути обов'язково дешевше першого, третій дешевше першого і другого.

• В рамках акцій не можна придбати дві чи три одиниці акційного товару з однієї товарної групи в категорії «Комп'ютерна та офісна техніка», «Фото-відео техніка» та «Телефонія». Наприклад не можна купити по акціям: ноутбук + ноутбук, фотоапарат + фотоапарат, фотоапарат + мобільний телефон. 

• В рамках акцій, акційні товари не можна придбати по кредитним програмам банків партнерів, а також за допомогою послуги «Оплата Частинами» від «ПриватБанку».

• Акційний товар із категорії “Аксесуари”, на умовах цієї Акції може бути відпущений тільки як другий або третій акційний товар у чеку (не може бути найдорожчим товаром із трьох акційних товарів за ціною). 

• Заміна знижок, в т.ч. грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

Знижки - 50% або - 100%!

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
 
Image CAPTCHA
Введите символы с картинки

Share this
 
Шары
Поддерживаем национальные бренды и проекты - безвозмездно!

Афиша

0
в
n/a

наверх